Dánsko - Švédsko - Lotyšsko - Polsko

 • Dánsko - Švédsko - Lotyšsko - Polsko
 • Dánsko - Švédsko - Lotyšsko - Polsko
 • Dánsko - Švédsko - Lotyšsko - Polsko
 • Dánsko - Švédsko - Lotyšsko - Polsko
 • Dánsko - Švédsko - Lotyšsko - Polsko
 • Dánsko - Švédsko - Lotyšsko - Polsko
 • Dánsko - Švédsko - Lotyšsko - Polsko
 • Dánsko - Švédsko - Lotyšsko - Polsko
 • Dánsko - Švédsko - Lotyšsko - Polsko
 • Dánsko - Švédsko - Lotyšsko - Polsko
 • Dánsko - Švédsko - Lotyšsko - Polsko
 • Dánsko - Švédsko - Lotyšsko - Polsko
Aktuální počasí: 7°C skoro jasno

Dánsko, Švédsko, Lotyšsko a Polsko autobusem.

Cena obsahuje
dopravu autobusem 3x ubytování se snídaní trajekty průvodce pojištění proti úpadku CK
Cena neobsahuje
cestovní pojištění případné vstupy kajuty

7/3 02. - 08.07.2018

Kód zájezdu: BT2018-292 Kód termínu: BT2018-292-1 Typ zájezdu: POZNÁVACÍ

Nastavení rezervace

1.
Ověřuji dostupnost

Program zájezdu

1. den – Odjezd z nástupních míst v odpoledních hodinách přes Německo do Dánska.

2. den – Ráno příjezd do Dánska a prohlídka krásných útesů Mons Klint, zde nenáročná túra. Přejezd do Liselundu, neoklasicistní zámeček s krásně upraveným parkem ležící těsně na hraně útesů. Nějaký čas zde dokonce hostili i známého dánského spisovatele Hanse Christiana Andersena, který byl inspirován místní krajinou. Odjezd do původně hlavního města Dánska Roskilde. Možnost návštěvy muzea vikingských člunů. Prohlídka krásné gotické katedrály, první postavené katedrály ve Skandinávii, která je zapsána na seznamu UNESCO. Odjezd v odpoledních hodinách přes Oresundský most. Příjezd do Malmö, třetího největšího města Švédska, kdy jeho historie sahá až do doby kamenné. Prohlídka města, ve večerních hodinách odjezd na ubytování.

3. den – V brzkých ranních hodinách odjezd do města Göteborg, druhého největšího města Švédska, prohlídka města a nejzajímavějších památek. V odpoledních hodinách odjezd do Trollhättanu. Prohlídka muzea značky Saab, Trollhatanské vodopády a elektrárna. Odjezd na ubytování v blízkosti největšího jezera Vanern (Vanersborg) - u oblasti Lidkoping.

4. den – V brzkých ranních hodinách odjezd na nejkrásnější zámek Švédska Lacko Slott, následně odjezd do Stockholmu, hlavního města Švédska. Příjezd do Stockholmu v odpoledních hodinách, prohlídka města, ubytování.

5. den – Ráno pokračování prohlídky města Stockholm, kterému se taktéž přezdívá Benátky severu, kde je možné navštívit mnoho krásných památek, Stockholmskou radnici, Královský palác, Gamla Stan, náměstí Stortorgeta a další. Odjezd ze Stockholmu v odpoledních hodinách do přístavu Nynashamn - Ventspils, přesun nočním trajektem do Ventspils.

6. den – Připlutí do Ventspils, odjezd do hlavního města Lotyšska, Rigy. Riga je největší město pobaltských republik. Historické jádro je zapsáno na seznam UNESCO. Je zde řada památek, např. mohutný Dóm (největší chrám v Pobaltí) a další středověké či barokní kostely, radniční náměstí s proslulým středověkým Domem Černohlavců. Riga je však známá zejména díky secesním budovám, které jsou srovnatelné se secesními památkami v Praze, Vídni, Bruselu či Barceloně. Ve večerních hodinách odjezd, noční přejezd do Polska.

7. den – V ranních hodinách příjezd do Varšavy, hlavního města Polska, zapsané do historického dědictví UNESCO. Středověkou atmosféru tohoto města tvoří úzké uličky z 15. - 18. století. Prohlídka historické části - Královský zámek, Národní muzeum, kostel Svatého Kříže, kde je uložena urna skladatele F. Chopina, Palác kultury a další. Odjezd v odpoledních hodinách. V nočních hodinách návrat do nástupních míst.

*CK si vyhrazuje právo na změnu programu

 

Hotel ***

Jednolůžkový pokoj

Autobus

Dopravu zajišťujeme zájezdovými autobusy našich smluvních partnerů. Všechny autobusy jsou vybaveny klimatizací, toaletou, DVD přehrávačem, polohovatelnými sedadly s bezpečnostními pásy a vždy je v nich možnost zakoupit během bezpečnostních přestávek občerstvení ve formě teplých a studených nápojů za české koruny. Ve vybraných autobusech je zdarma k dispozici WiFi připojení.  

Vzhledem k časové návaznosti odjezdů z jednotlivých míst prosíme účastníky zájezdů, aby byli připraveni na příslušných odjezdových místech 15 minut před plánovaným odjezdem. Z bezpečnostních důvodů není možno přepravovat osoby bez nároku na sedadlo, i děti ve věku do 2 let musí mít zaplaceno vlastní sedadlo.

Čekání na ty, kteří se opozdí není možné! CK plánuje odjezdy s nezbytnými rezervami, neručí však za případná zpoždění a upozorňuje na možnost jejich vzniku z důvodů ať už technických, nepříznivého počasí či přetížení silničního provozu. Klietni musí při plánování přípojů, obchodních termínů a celé dovolené brát v úvahu možnost i výrazného zpoždění. V případech zpoždění (a to i v případech příjezdu do cílového místa dovolené) nevzniká cestujícímu právo na odstoupení od smlouvy, náhradu případné škody či slevu z ceny zájezdu.

Při zajišťování svozů je třeba minimální počet 8 osob.

U každého zájezdu CK Bohemian tour má klient možnost zakoupit si místenky v autobuse. Příplatek za obousměrnou místenku (200 Kč/osoba) vám garantujeme vámi vybrané sedadlo.

U všech autobusových zájezdů jsou termíny uváděny včetně dopravy autobusem, v případě použití vlastní dopravy jsou termíny nástupu na ubytování následující den, př. u 7 denních pobytů od soboty do soboty.

Z důvodu nemožnosti přetěžování autobusů, má každý účastník právo na přepravu jednoho zavazadla do 25 kg a jednoho příručního zavazadla do 2 kg zdarma. Při překročení hmotnostního limitu u některého z přepravovaných zavazadel, mají řidiči či zástupci cestovní kanceláře právo takovéto zavazadlo vyřadit z přepravy. Nadlimitní zavazadlo je možné přibrat do přepravy pouze na základě potvrzení CK, za příplatek 200 Kč/10 kg.

Každý cestující je povinen si za asistence řidiče svá zavazadla naložit do autobusu, v případě přestupu po trase si je přeložit a v cílovém místě si zavazadla převzít. CK ani dopravce nepřebírají odpovědnost za případnou záměnu, či ztrátu přepravovaných zavazadel.

Trasa:Dánsko, Švédsko, Lotyšsko, Polsko

Dánsko, Švédsko, Lotyšsko, Polsko

Zastávky:

Snídaně

Aktuální počasí:

7°C skoro jasno skoro jasno

Východ slunce: 05:51    Západ slunce: 20:49


Týdenní předpověď:


25.04.
slabý déšť
slabý déšť
12 / 6 °C
26.04.
slabý déšť
slabý déšť
10 / 7 °C
27.04.
slabý déšť
slabý déšť
11 / 2 °C
28.04.
slabý déšť
slabý déšť
11 / 6 °C
29.04.
déšť
déšť
11 / 8 °C
30.04.
déšť
déšť
11 / 9 °C
01.05.
déšť
déšť
10 / 10 °C
img-loader img-loader img-loader