Cestovní kancelář Bohemian tour Holešov

+420 777 850 013
Po-Pá 9-12 a 13-17

Bohemian tour  ZájezdyPobytové zájezdyItálieCaorleCaorle - kemp Falconera
Vyberte si dovolenouCaorle - kemp Falconera

Informace o zájezdu

Ubytování: Kemp Falconera

Kemp Falconera

Kemp Falconera se nachází na okraji města Caorle, přímo u pozvolné písečné pláže. Ideální místo pro všechny věkové kategorie, zejména pro rodiny s malými dětmi. Do historického centra se dostanete chůzí po promenádě nebo pláži, autobusem (zastávka přímo před kempem) či na kole.

Vybavení kempu: obchod, pivnice, dětské hřiště, wi-fi, pizzerie, bary a další restaurace v bezprostřední blízkosti. V kempu možnost zapůjčení za české koruny sportovního materiálu, lehátek a slunečníků, jízdních kol.

V KEMPU NOVÉ BAZÉNY PRO DĚTI I DOSPĚLÉ.

Ubytování: v kompletně vybavených stanech a karavanech pro 4 - 5 osob, bungalovech a mobilhomech pro 4 osoby.

STAN s dřevěnou podsadou, je tvořen 2 samostatnými ložnicemi s 10 cm vysokými matracemi, pod matracemi jsou dřevené rošty, kuchyňkou s kompletním vybavením (kuchyňské náčiní, malá lednice, možnost zapůjčení el.vařiče zdarma), el. osvětlením, zásuvkou 220 V, sušákem na prádlo, plastovým zahradním nábytkem.

KARAVAN - součástí každého karavanu je  zastřešená předsíň, ve které se nachází kompletně vybavená kuchyňka (kuchyňské náčiní, malá lednice, elektrický vařič, varná konvice), el. osvětlení, zásuvka 220 V, sušák na prádlo a plastový zahradní nábytek. Možnost zprovoznění technického WC a klimatizace za příplatek, pouze u některých karavanů - nutné nahlásit při rezervaci.

Stravování: možnost dokoupení české polopenze (snídaně-večeře), plné penze (snídaně-oběd-večeře). Strava zajištěna českým kuchařem.

V NABÍDCE NOVÉ FAKULTATIVNÍ VÝLETY: Benátky, noční výlet lodí po Caorle, lodní výlet Lagunou v Caorle, Verona a Sirmione - Lago di Garda, Gardalend - velký zábavní park, Terst + zámek Miramare a Muggia a další, více informací viz níže.

http://www.webcamcaorle.it/

Cena u stanů a karavanů zahrnuje: ubytování na 7 nocí v plně obsazeném stanu/karavanu, dopravu klimatizovaným autobusem, služby českého delegáta v místě, spotřebu energií, pojištění proti úpadku CK.

Cena u stanů a karavanů nezahrnuje:

- povinné příplatky: pobytovou taxu cca 0,30 Eur/osoba nad 12 let/noc, neobsazené lůžko 1 000 Kč ve stanu/ 1 200 Kč v karavanu, parkovné 350 Kč/os. auto (u vlastní dopravy), vratnou kauci (400 Kč/stan, 1 000 Kč/karavan)

- nepovinné příplatky: cestovní pojištění, stravu (polopenze 990 Kč/os., plná penze 1 500 Kč/os.), karavan s výhledem na moře příplatek 250 Kč/osoba, klimatizace v karavanu + 100 Kč/den, funkční toaleta v karavanu + 800 Kč/ pobyt, ložní prádlo 100 Kč/os, závěrečný úklid - klienti provádí sami

Slevy u stanů a karavanů: Děti do 5 let bez nároku na lůžko platí pouze dopravu 1790 Kč, děti 5 - 12 let sleva 20% ze základní ceny. Vlastní doprava -700,-Kč/os.

Nástupní místa: Holešov, Hulín, Kroměříž, Brno, Praha. Svozová místa: Praha a Ostrava +350 Kč, Nový Jičín + 300 Kč, Olomouc +250 Kč, Přerov a Zlín +200 Kč. Podmínkou svozu min. 8 osob na trase.

NABÍDKA FAKULTATIVNÍCH VÝLETŮ:

GOMMAMAGICA - SKÁKACÍ HRADY - cena 6 Eur/děti (rodiče neplatí)
Fantastický park, pro děti i dospělé plný magických nafukovacích atrakcí, kde můžete trávit večery plné zábavy.

RYBAŘENÍ NA JADRANU - cena 50 Eur/os.
Celodenní rybaření na otevřeném moři s místními zkušenými rybáři. V ceně zapůjčení rybářského vybavení a oběd.

VEČERNÍ PLAVBA PODÉL POBŘEŽÍ - cena 10 Eur/dosp.os., 7 Eur/děti 2-15 let
Vychutnejte si večerní vánek a světelnou hru neobvyklých romantických barev při měsíčním svitu. Vyplouvá se z rybářského přístavu ve 21.00 hod, návrat ve 22.30 hod.

PLAVBA LODÍ PO LAGUNÁCH - cena 14 Eur/dosp.os., 8 Eur/děti 2-10 let
Výlet trvá cca 2,5 hod. Proplujete krásnou krajinou poblíž domu, kde žil spisovatel E. Hemingway, vyplujete na moře, navštívíte rybářskou osadu a rybářské chýše z rákosu. Ideální výlet jak pro děti, tak i dospělé. S českým výkladem na lodi.

VYHLÍDKOVÝ LET NAD POBŘEŽÍM - cena od 190 Eur/let
Jedinečným zážitkem je vidět Caorle z ptačí perspektivy. Doba letu cca 20-30 min, s pilotem. Odlétá se ze sportovního letiště poblíž Caorle. Pro 2 dosp. osoby a max. 1 dítě.

PORTOGRUARO A VINNÝ SKLÍPEK - cena 18 Eur/os.
Portogruaro je nejvýznamnějším městem východního Benátska. Je zde nádherné historické centrum, kde můžete pozorovat přechod mezi středověkem a renesancí a italskou i benátskou gotiku. Za prohlídku stojí mlýny na řece Lemene a kostely, ve kterých je uchováno spoustu známých děl. Poté navštívíte vinný sklep Amadio, kde na Vás čeká občerstvení a kde při hudbě a tanci ochutnáte několik druhů místního vína.

BIBIONE PINETA LODÍ - cena 40 Eur/os.
Po cca hodinové plavbě lodí podél pobřeží Vás čeká oběd ve stylové rybí restauraci přímo na pláži. V ceně oběd a nápoje.

VEČERNÍ BENÁTKY KOMBINOVANÉ - cena 25 Eur/os.
Výlet autobusem do Punta Sabbioni a poté lodí do centra Benátek, s techn. doprovodem. V Benátkách volný program (návštěva historických památek, projížďka po Canale Grande vaporettem - vodním busem nebo na gondole). V autobuse shlédnete hodinový dokument a dostanete mapku Benátek.

DENNÍ BENÁTKY LODÍ - cena 30 Eur/dosp.os., 28 Eur/děti 7-15 let, 18 Eur/děti do 6 let
Lodí přímo z Caorle, bez techn. doprovodu. Plavba trvá 2 hod., vyplouvá se z přístavu v 8.00 hod a zpět z Benátek v 16.00 hod.

JESOLO A TROPICARIUM - cena 30 Eur/os.
Unikátní živá expozice plazů, pavouků, motýlů a mořských živočichů. Jedinečná expozice žraloků. Vystoupení lachtanů.

TERST A ZÁMEK MIRAMARE - cena 26 Eur/os.
Prohlídka města a návštěva zámku s nádhernou zahradou.

GARDALAND ZÁBAVNÍ PARK - cena 40 Eur/dosp.os., 23 Eur/děti do výšky 1m
Druhý největší zábavní park v Evropě ležící na jihu jezera Lago di Garda. Horské dráhy, volný pád a spousta dalších jedinečných atrakcí pro dospělé i pro ty nejmenší. Celodenní.

VERONA A LAGO DI GARDA - cena 28 Eur/os.
Prohlídka světoznámého města Romea a Julie. Relax na břehu krásného největšího italského jezera ledovcového původu.

*Uvedené ceny výletů jsou pouze orientační a hradí se na místě.


Caorle

Caorle patří mezi jedno z nejoblíbenějších turistických letovisek ležících v severním cípu Jaderského moře asi 70 km od Benátek. Toto historické malebné městečko upoutává svou pozornost cylindrickou zvonicí, starodávnou katedrálou obklopenou okouzlujícím skaliskem, uličkami s domky z pastelových barev a lagunou s rákosovými chýšemi rybářů. Příznivci vodní zábavy v centru města naleznou lunapark a vodní park Aquafollie. Každou sobotu se v historickém centru konají tradiční trhy.

Místo, kde se dnes nachází město Caorle, bylo osídleno už tisíc let př. n. l., ale založení Římany se datuje okolo roku 40 př. n. l. A protože se města zakládala u zdrojů vody, bylo i Caorle umístěno k ústí řeky Livenza. Původně se jednalo o vesnici, kterou obývali rybáři a pasáci ovcí a koz. Etymologický výklad jména Caorle je dvojí. Jisté je, že pochází z latinského „Caprulae“. Někteří historikové jsou toho mínění, že znamená „ostrov koz“, jiní se spíše přiklánějí k variantě, že jméno je odvozeno od pohanské bohyně Capris. Vůdčí role Caorle jako centra turistického ruchu má své kořeny už v minulosti. Roku 1866 bylo ustanoveno „rybářské konsorcium“, které začalo skupovat pozemky, stavět na nich a tím došlo k rozvoji celé oblasti. Skutečný turistický boom nastal v roce 1911, kdy byl pro veřejnost otevřen první hotel, Petronia. V roce 1945 bylo Caorle rostoucím obchodním centrem, i když prošlo těžkým obdobím dvou světových válek. Začal se masivně rozvíjet i turistický ruch, který přitáhl návštěvníky ze všech koutů světa. Ale nejen moře láká do Caorle. Výtečná kuchyně, historické památky, příroda, to vše by nemělo zůstat opomenuto. Caorle, přístav a turistické centrum omývané Jaderským mořem, leží v oblasti Veneto (Benátsko). Pro ty z vás, kteří o dovolené hledáte nejen moře, ale i stopy historie, bude Caorle a celá oblast tou nejlepší možnou volbou. Pohostinnost regionu Veneto můžete okusit na všech místech riviéry. Bibione, Caorle, Lido di Jesolo, Rosolina Mare, Eraclea Mare, Duna Verde, Altanea, Porto Santa Margherita. To všechno jsou letoviska, která se pyšní nádhernými písečnými plážemi lákajícími k návštěvě. Caorle je živoucí město s 200 hotely a jeho téměř 15 kilometrů dlouhé písečné pláže, kterým se přezdívá „zlaté“, lákají k procházkám. Úzké uličky a malá, pitoreskní náměstíčka připomínají miniaturní verzi sousedních Benátek. Laguna, která město obklopuje a jedinečné, neznečištěné životní prostředí, je dalším tahákem, který láká návštěvníky z celého světa. Starobylá část města je udržována v původním historickém stylu, má svou atmosférou a půvab. Posedět můžete v četných restauracích s nabídkou vyhlášených rybích specialit, v pizzeriích a kavárnách. Protože to pravé italské presso, to by určitě nemělo ujít vašim chuťovým buňkám!

Vzdálenost: z Prahy 790 km, z Brna 700 km.

Zajišťujeme letecké zájezdy

Aktuality

16.3.2018Slevová akce - 48 hodin pro Podhájskou!

Vážení klienti, na následujících 48 hodin jsme spustili slevovou akci na zájezd do...

více »

14.3.2018Tropicárium v Budapešti 14.4.2018

Vážení klienti, pro velký zájem otevíráme druhý autobus do Tropicária v Budapešti,...

více »

14.3.2018Jedeme na muzikál do Prahy!

V neděli 1.4.2018 pořádáme zájezd na muzikál Robinson - námořník z Yorku. V ceně je...

více »

Katalog ke stažení

Dárkový poukaz


CK Bohemian tour
Masarykova 1645
769 01 Holešov

Pondělí - pátek
9:00 - 12:00  13:00 - 17:00

Kde nás najdete

Nahoru

2012© Bohemian tour s.r.o.
Všechna práva vyhrazena
design M. Lutonský | Administrace