Cestovní kancelář Bohemian tour Holešov

+420 777 850 013
Po-Pá 9-12 a 13-17

Bohemian tour  ZájezdyPobytové zájezdyWina Holiday Villa
Vyberte si dovolenouWina Holiday Villa

Informace o zájezdu

Ubytování: Wina Holiday Villa

Popis

Program zájezdu:

1. DEN PRAHA – AMSTERDAM - DENPASAR
Sraz sestujících na letišti v Praze. Let ve 14,05hod do Amsterdamu (KL 1356). Po příletu do Amsterdamu v 15:35hod pokračování do Denpasaru v 18:20hod (KL 835). Občerstvení v letadle.

2. DEN DENPASAR (BALI)
Přílet do Denpasaru na ostrov Bali v 17:40hod. Transfer do vybraného hotelu. Nocleh. Snídaně. Volný den k odpočinku a relaxaci.
Ostrov Bali bývá kvůli hinduistickému vyznání jeho obvatelstva často přezdíván „ostrovem bohů“ nebo „ostrovem tisíce chrámů“. Hinduismus je polyteistické náboženství a na oslavu jednotlivých bohů tu bylo postaveno mnoho chrámů a vyvinulo se mnoho zvyků a slavností. Místní obyvatelstvo žije velmi zbožným způsobem, náboženství je pro ně neoddělitelnou součástí života. Na hinduistický chrám či chrámeček tu narazíte nejen v každé vesnici, ale i osadě, leckdy i v úplné samotě, na malou svatyni tu narazíte v každé domácnosti i v každém hotelu, v některých hotelech i ve všech pokojích.

3. DEN – 11. DEN BALI
Snídaně. Volné dny u moře a 3 výlety, které jsou již zahrnuty v ceně zájezdu

12. DEN BALI (DENPASAR) – AMSTERDAM
Snídaně. Volné dopoledne. V odpoledních hodinách transfer na letiště a odlet do Amsterdamu v 18:55hod (KL 836). Občerstvení v letadle.

13. DEN AMSTERDAM - PRAHA
Přílet do Amsterdamu v 05:25hod a pokračování do Prahy v 06,50hod (KL 1351). Přílet do Prahy je v 08:20hod, konec programu.

Poloha

Hotel se nachází v lokalitě Kuta, na ostrově Bali v Indonésii. Jen 3 minuty chůze Vás dělí od proslavené Kuta Beach a pouhých deset minut Vám zabere jízda z letiště přímo k hotelu, ze kterého se můžete pohodlně dostat do známé nákupní čtvrti Legian Street.

Vybavenost

K dispozici Vám je hned několik plně vybavených jednacích sálů, s možností pořádaní banketů a rautů. Dále prostorná zahrada s příjemným zátiším.

Ubytování

Nabídka je opravdu široká, od plně vybavených Superior a Deluxe pokojů, až po nadstandartní prezidentské apartmá. Všechny pokoje mají zabudovaný samostatný klimatizační systém, telefon, televizi se satelitním příjmem a v neposlední řadě také příslušenství pro přípravů vlastních teplých nápojů.

Stravování

Snídaně formou bufetu, večeře dle programu.

Sport a zábava

Jak s rodinou, tak s přáteli si zde jistě vyberete to, co Vás baví nejvíce.

KRÁSY KINTAMANI – CESTA ZA UMENÍM (CELODENNÍ VÝLET)

Tento výlet Vás seznámí s uměním a tradičními tanci ostrova Bali. Nejdříve se zastavíte ve vesnici Batubulan, kde shlédnete ukázky balijského tance Barong a Kris, které zobrazují věčnou válku dobra a zla. Následuje zastávka v centru dřevořezbářství ve vesnici Mas, odkud si můžete odnést atraktivní suvenýry. Poté cesta pokračuje k horám se zastávkou ve vesnici Seribatu, kde se seznámíte s různými druhy rostlin a ochutnáte některé druhy kávy a čaje. Výlet dále pokračuje do horské oblasti Kintamani, kde se nachází impozantní sopka Batur. Poslední zastávka je u posvátného pramene v chrámu Tirtha Empul ve měste Tampaksiring.

MYSTICKÉ BALI – VÝCHODNÍ POBREŽ (CELODENNÍ VÝLET)

První zastávkou je vesnice Tohpati, kde uvidíte ukázky vytváření batiky a tradičních tkaných látek. Další zastávkou je vesnice Batuan, kde nahlédnete do balijského obydlí a seznámíte se s tradičním způsobem života balijců. Výlet pokračuje do chrámového komplexu Besakih postaveného pod posvátnou horou Gunung Agung. Poslední zastávkou je Klungkung, hlavní město stejnojmenné provincie. Zde si prohlédnete malby na stropě soudního dvora ze 17. století - palác Puri Agung.

OLEH, OLEH - VÝLET ZA NÁKUPY (POLODENNÍ VÝLET)

Bali je rájem pro zájemce o nádherné suvenýry. Tento výlet je zaměřen na umění, ale i nákupy. Ve vesnici Batubulan si můžete prohlédnout kamenné sochy, zatímco vesnice Celuk Vám nabídne překrásné stříbrné a zlaté šperky. Cestou do Ubudu se zastavíte ve vesnici Batuan, kde budete moci pozorovat malíře při jejich práci. V kulturním městečku Ubud můžete strávit zbytek výletu nákupy v tržnici nebo přilehlých obchůdkách se suvenýry.

Cena za osobu zahrnuje

zpáteční letenku Praha – Amsterdam – Denpasar s let. společností KLM AIRLINES - let. a bezpečnostní taxy KLM – 7500,-Kč/osoba, 10 nocí se vybraným stravováním ve vybraném hotelu na ostrově Bali - 3 výlety (2x celodenní, 1x polodenní ) na ostrově Bali - transfery klimatizovanými autobusy - místní průvodce a český průvodce na ostrově Bali - bonus: 90min. tradiční masáže (bez transferů do/ze spa centra)

Cena nezahrnuje

Cestovní pojištění 890 Kč/osoba/zájezd, bakšišné.

Poznámka

Ceny platí při minimálním počtu 52 účastníků zájezdu.

Pobytové zájezdy

Zajišťujeme letecké zájezdy

Aktuality

9.2.2018Výpadek webových stránek

Vážení klienti, od dnešního rána nebylo možné zobrazit a rezervovat zájezdy přes naše...

více »

8.2.2018Valentýnská akce

Milovat můžete kohokoliv. Darujte na svátek zamilovaných zájezd do termálních lázní v...

více »

1.2.2018Dárci krve s námi výletují se slevou.

Jako poděkování pro všechny dárce krve, kteří věnují tuto vzácnou tekutinu dobrovolně a...

více »

Katalog ke stažení

Dárkový poukaz


CK Bohemian tour
Masarykova 1645
769 01 Holešov

Pondělí - pátek
9:00 - 12:00  13:00 - 17:00

Kde nás najdete

Nahoru

2012© Bohemian tour s.r.o.
Všechna práva vyhrazena
design M. Lutonský | Administrace